دومین دوره مسابقات داخلی انتخاب المپیاد جهانی رباتیک برگزار شد.

المپیاد جهانی روباتیک رویدادی علمی، فناورانه و آموزشی برای نوجوانان و جوانان سراسر جهان است تا بتوانند از این طریق مهارت حل مسأله و خلاقیت را در خود پرورش دهند. برای حل چالش‌های روباتیک، تلفیقی از دانش، مهارت، مهندسی، ریاضی و برنامه‌نویسی کامپیوتری به کار گرفته می ‌شود.

برای دومین سال متوالی ، مسابقات انتخابی المپیاد جهانی در  مدارس الغدیر در تاریخ 97/12/11 برگزار گردید که تیم هایی از مدارس متوسطه دوره اول و دوم دخترانه و پسرانه الغدیر حضور پیدا کردند . این مسابقات با حضور 14تیم  در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار گردید که در گروه مقدماتی Elementary  تیم Robo Warror ( خانم کیمیا علیارزاده) رتبه اول  و تیم های LEgo Makers ( علیرضا روستایی ، محمد مهدی عباسی ) و Stair  ( رکسانا کریم قاسمی ، نیوشا جعفرزاده) و Mac Lego  ( آرمین زجاجی ، پارسا کلظم زاده ، عرشیا اکبریان) رتبه دوم  را کسب نموده و در گروه پیشرفته Junior  تیم Lego Girl ( مروارید منصوری ، روژین غلامی و آریانا کبیریان ) موفق به کسب رتبه اول شدند . افتخاریست برای ما که دانش آموزانی توانمند و پر تلاش  در جهت تحقق دادن به رسالت خود داریم.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر این مسابقه اینجا کلیک نمایید .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…