مرحله دوم -صرف عواید بازارچه خیریه مدارس الغدیر کیش

مرحله دوم -صرف عواید بازارچه خیریه مدارس الغدیر کیش

اولیاء محترم ، همکاران ارجمند و دانش آموزان عزیز
???? با احترام ضمن عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه مبارک رمضان - ماه بهار قرآن - افتخار دارد به اطلاع برساند :
به دنبال توزیع اولین مرحله ی اقلام جنسی و کمکهای مالیِ حاصل از وجوه جمع آوری شده در بازارچه ی خیریه ی مدارس غیر دولتی الغدیر ؛
 به حول و قوه ی الهی ، در دومین مرحله نیز ، در روزهای یک شنبه  15 و دوشنبه 16 اردیبهشت ماه ، کمیته ی خیریه ی مؤسسه مهر هشتم کیش ، به نمایندگی از اولیاء محترم ، همکاران ارجمند و دانش آموزان عزیز، اقدام به توزیع سبد کالای ماه مبارک رمضان  ، در میان خانواده های دانش آموزان نیازمند به حمایت برای ادامه تحصیل و ایتام جزیره ی کیش نمود که در این حرکت خداپسندانه ، تعداد 77 خانواده ، متشکل از 220 نفر تحت پوشش قرارگرفته واقلام ذیل در قالب سبد کالای یاد شده در میان این عزیزان توزیع گردید.
لیست کلی اقلام و کالاهای توزیع شده و اهدایی در مرحله ی دوم به خانواده های دانش آموزان نیازمند به حمایت برای ادامه تحصیل و ایتام جزیره ی کیش
برنج 1000کیلوگرم  سویا 100 بسته700 گرمی
روغن مایع 100 بطری  رب گوجه فرنگی 116 قوطی یک کیلو گرمی
ماکارونی 100 بسته  خرما 50 جعبه یک کیلوگرمی
لوبیا 100 کیلوگرم   عدس 100 کیلوگرم

???? همچنین مقرر شد سومین مرحله از این کمک ها ، به رفع مشکلات تحصیلی ، تأمین لباس فرم و لوازم التحریر ایتام دانش آموز، جهت حضوری شاداب در سال تحصیلی آینده اختصاص یابد که اخبار آن متعاقباً از طریق کانال مؤسسه ی نوآوران آموزشی مهر هشتم و همچنین کانالهای مدارس الغدیر کیش به استحضار اولیاء گرامی خواهد رسید .
جا دارد در این روزهای نورانی و مبارک ،  از درگاه پروردگار یکتا و یگانه ی بی مثال، برای تمامی عزیزانی که به نوعی  در بازارچه ی خیریه مدارس الغدیر نقشی را ایفا نموده اند ، خیر ، شادمانی و تندرستی را مسئلت نموده و دست یابی به بهترین ها را برای ایشان آرزو نماییم .
باشد که این قبیل اعمال که به طور حتم از احساسات پاک فطری ، خدایی و انسان دوستانه نشأت می گیرد، موجبات رفع و یا کاهش محرومیتهای آینده سازان میهن اسلامی که در ردیف خانواده های نیازمند قرارگرفته اند و نزول خیر و برکت را بر خانواده های شما عزیزان فراهم آورد .
مؤسسه نوآوران آموزشی مهر هشتم کیش

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…