مرحله سوم -صرف عواید بازارچه خیریه مدارس الغدیر کیش

مرحله سوم -صرف عواید بازارچه خیریه مدارس الغدیر کیش

????به گوش ارغوان آهسته گفتم
????بهارت خوش که فکر دیگرانی
⚜️گاهی خدا می خواهد با دستِ تو دست دیگر بندگانش را بگیرد ، وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دستِ دیگرت در دستِ خداست...⚜️
???? اولیاء محترم ، همکاران ارجمند و دانش آموزان عزیز
با احترام ضمن عرض سلام افتخار دارد به اطلاع برساند :
به دنبال توزیع دومین مرحله ی اقلام جنسی و کمکهای مالیِ حاصل از وجوه جمع آوری شده در بازارچه ی خیریه ی مدارس غیر دولتی الغدیر در ماه مبارک رمضان ؛ به حول و قوه ی الهی ، در سومین مرحله نیز ، در روز چهارشنبه 13آذرماه ، کمیته ی خیریه ی مؤسسه مهر هشتم کیش ، به نمایندگی از اولیاء محترم ، همکاران ارجمند و دانش آموزان عزیز، اقدام به توزیع سبد کالا ، در میان ایتام و خانواده های دانش آموزان نیازمند جزیره ی کیش نمود که در این حرکت خداپسندانه ، تعداد 28 خانواده ، متشکل از 103 نفر تحت پوشش قرارگرفته واقلام ذیل در قالب سبد کالا در میان این عزیزان توزیع گردید.
????لیست کلی اقلام و کالاهای اهدایی و توزیع شده در میان ایتام و خانواده های دانش آموزان نیازمند جزیره ی کیش :
✅برنج 330 کیلوگرم
✅روغن مایع  28 بطری 4 لیتری
✅ماکارونی 28 بسته
✅مرغ 28 عدد
✅سویا 28 بسته
✅رب گوجه فرنگی 28 قوطی
✅تن ماهی 28 قوطی
✅عدس 28 قوطی
⬅️همچنین درسومین مرحله از این کمک ها ، مبلغ 32.500.000 ریال نیز به پرداخت وجوه باقیمانده از سرویس مدرسه ی دانش آموزان بی بضاعت اختصاص یافت .
شایسته می دانیم از درگاه پروردگار یکتا و یگانه ی بی مثال، برای تمامی عزیزانی که به نوعی  در بازارچه ی خیریه مدارس الغدیر نقشی را ایفا نموده اند ، خیر ، شادمانی و تندرستی را مسئلت نموده و آرزو نماییم این گونه اعمال و نیات خیرخواهانه ، موجبات نزول خیر و برکت را بر زندگی این عزیزان فراهم سازد.
????موسسه آموزشی مهر هشتم کیش

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…